Hổ trợ trực tuyến
Click here to chat Skype Me™!
Click here to chat Skype Me™!
Mr. Bỉ: nguyenbi@ansgroup.asia
Ms Liên: lien.ans@ansvietnam.com
Menu sản phẩm
Hãng sản xuất
Lượt truy cập
Đang online 140
Lượt truy cập 9176887
Loại sản phẩm: Thiết bị tự động hóa công nghiệp Việt Nam
Mã sản phẩm: Vision570
Nhà cung cấp: ANS VietNam
Xuất Xứ:
Hãng sản xuất: Unitronics VietNam
Giá : Vui lòng liên hệ
Vision570™- Programmable Logic Controller + Built-in Elegant HMI
PLC
  • I/O options include high-speed, temperature & weight measurement
  • Auto-tune PID, up to 24 independent loops
  • Recipe programs and data logging via Data Tables
  • SD card – log, backup, clone & more
  • Date & time-based control
HMI
  • Up to 1024 user-designed screens
  • 1000 images per application
  • HMI graphs – color-code Trends
  • Built-in alarm screens
  • Text String Library – easy localization
  • Memory and communication  monitoring  via HMI – No PC needed
Communications
  • TCP/IP via Ethernet
  • Send e-mail function
  • SMS messaging
  • GPRS/GSM
  • Remote Access utilities
  • MODBUS protocol support
  • BACnet, M-bus – via 3rd-party converter
  • CANbus: CANopen, UniCAN, SAE J1939 and more
  • DF1 Slave
  • SNMP Agent V1
  • FB Protocol Utility: enables serial or TCP/IP communications
  • With 3rd-party device; barcode readers, frequency converters, etc
V570-57-T20B 5.7" Color Touchscreen, TFT (320X240), CAN, 2 RS232/484
V570-57-T34 5.7" Color Touchscreen, TFT (320X240), CAN, 2 RS232/484, with 12 Digital Inputs, 2 Current Analog Inputs, 16 Transistor Outputs (HE10 I/O connectors)
Sản phẩm liên quan
Vision130™- Programmable ...
Vision350™- Programmable ...
Vision430™- PLC Controlle ...
Vision700™- Programmable ...
Model V1040-T20B PLC với ...
V1210 PLC với màn hình Gr ...
PLC với màn hình Graphic ...
UniStream® 5"- Programmab ...
UniStream® 7"- PLC Contro ...
UniStream® 10.4"- program ...
UniStream® 15.6"- Program ...