iX T15BR-HP-HB - - Thiết bị tự động hóa công nghiệp - ANS Vietnam
Hổ trợ trực tuyến
Click here to chat Skype Me™!
Click here to chat Skype Me™!
Mr. Bỉ: nguyenbi@ansgroup.asia
Ms Liên: lien.ans@ansvietnam.com
Menu sản phẩm
Hãng sản xuất
Lượt truy cập
Đang online 102
Lượt truy cập 9180353
iX T15BR-HP-HB
Loại sản phẩm: HMI
Mã sản phẩm: iX T15BR-HP-HB
Nhà cung cấp: ANS Vietnam
Xuất Xứ: Chính hãng
Hãng sản xuất: Sweden
Giá : Vui lòng liên hệ
Facts
General description
Article number 640004001
Part status Active
Mechanical
Mechanical size 410 x 286 x 83 mm
Touch type Resistive type
Weight 4.5 kg
Housing material Powder coated aluminum
Power
Input voltage +24 VDC (18 - 32 VDC)
Power consumtion 28 W
Input fuse Internal DC fuse, 3.15A slow
Display
Size diagonal 15.0 inch
Resolution 1280 X 800 pixels
Backlight LED backlight
Backlight life time 30,000 hrs
Backlight brightness 1000 cd/m2
Backlight dimming Industrial
Display type TFT LCD
Communication serial
Number of serial ports 2 Port 9pin DSUB
Ethernet communication
Number of ethernet ports 2
Ethernet port 1 1x10/100 Base-T (shielded RJ45)
Ethernet port 2 1x10/100/1000 Base-T (shielded RJ45)
Environmental
Operating temperature -30 to 70 °C
Storage temperature -40 to + 85 °C
Shock 40G half sine
Vibration 4G RMS
Sealing front IP66
Sealing back IP20
Humidity <85 % non-condensed